موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت حساب نگر متین (حسابداران رسمی) | خدمات حسابداری


خدمات حسابداری

خدمات حسابداری
خدمات حسابداري موسسه شامل ارائه خدمات حسابداري، دفترداري شرکتها، پيگيري و تکميل مدارک حسابداري معوق، اصلاح حسابها، ارائه صورتهاي مالي ضمني و نهايي، تهيه صورتهاي مالي تلفيقي گروه شرکتها، تهيه صورتهاي مالي از مدارک ناقص و ساير خدمات حسابداری و مالي مي باشد. موسسه قادر است اينگونه حدمات را در طيف گسترده اي به مشتريان خود ارائه نمايد بطوريکه در صورت نياز و درخواست مشتريان علاوه بر انجام امور دفترداري و حسابداري ايشان، کليه امور مديريت مالي شرکتها را که بموجب اصول، استانداردها، عرف و روشهاي معمول بر عهده مديران مالي شرکتها است برعهده گرفته و خدمات خود را بصورت کامل و جامع ارائه نمايد.
خدماتي که در گذشته در اين زمينه ارائه شده اند، تجارب بسيار خوبي براي مشتريان به ارمغان آورده اند. فلسفه موسسه در اينگونه موارد ارائه خدمات اختصاصي و شخصي (Personalized) به مشتريان مي باشد. بسياري از مشتريان موسسه در نتيجه بهره مند شدن از اينگونه خدمات توانسته اند بموقع امکانات لازم را براي رشد خود فراهم آورده و استفاده از خدمات موسسه آنها را قادر ساخته است که بدون هيچگونه دغدغه اي، سازمان حسابداري و امور مالي مورد نياز در فرآيند رشد خود را در کنار خود داشته باشند. 
خدمات حسابداری حساب نگر متین:
• ارائه خدمات مالی شامل تنظیم دفاتر قانونی و انجام کلیه تکالیف قانونی مالی درچارچوب استانداردهای حسابداری ایران
• تهیه صورتها ی مالی وارائه مشاوره لازم در زمینه تنظیم  اظهارنامه مالیاتی .
• تهیه بهای تمام شده محصولات و خدمات برای شرکتهای تولیدی
• تهیه و تنظیم بودجه سالیانه و انجام امور مالی شرکتها با بهره گیری از نیروهای حرفه ای در تمام سطوح
 
موسسه حسابرسی و حسابداری حساب نگرمتین ،آماده ارائه خدمات به شما در زمینه خدمات مالی و حسابداری میباشد.برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
دسته بندی خدمات:
موسسه حسابرسی حساب نگر متین(حسابداران رسمی)

موسسه حسابرسی حساب نگر متین با  سالها تجربه درزمینه حسابرسی وخدمات مالی  ودارا بودن حسابرسان کارآزموده ،زمنیه مناسبی را جهت ایجاد یک سیستم مالی و حسابداری و حسابرسی منظم و دقیق ، جهت شرکت ها و موسسات خصوصی و دولتی فراهم آورده است .شرکت حساب نگر متین همواره درچارچوب اصول وموازین حرفه ای جهت ارائه خدمات  مورد نیاز  کارفرمایان گرامی کوشیده و میکوشد .امید است خدمات صادقانه ما همواره باعث پیشرفت و رضایت هر چه بیشتر کارفرمایان گرامی گردد.

جهت مشاوره رایگان مالی و مالیاتی با ما تماس حاصل فرمایید . 

ساعات کاری همه روزه از ساعت 9 صبح الی 19 غیر از پنج شنبه و ایام تعطیل می باشد.