موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت حساب نگر متین (حسابداران رسمی) | کد اقتصادی چه کاربردی دارد؟

13 /03 /1397
مدیر سایت
سوالات مالی متداول
1781

کد اقتصادی چه کاربردی دارد؟
 کد اقتصادی چه کاربردی دارد؟ 

 
_ این کد همانند برچسبی جهت شناسایی و کنترل تمامی معاملات و فعالیتهای جاری شما در کشور توسط سازمان مالیاتی می باشد.گاهاً کد اقتصادی منجر به قانونی کردن اسناد و مستندات خرید و فروش و قراردادهاست. همانطور یکه در تعریف توضیح دادم شما باید قبل از هر گونه اقدامی هنگام تشکیل پرونده برای اخذ کد اقتصادی اقدام کنید و حتما مسئولین تشکیل پرونده این نکته را به شما گوشزد می کنند.
 
تفاوت اصلی کد اقتصادی قدیم با جدید چیست؟ 
_ به نظر می رسد یکی از اصلی ترین تفاوتها بین این دو کد عمومی و تخصصی شدن آنهاست. به این معنی که کد اقتصادی قدیم دسته بندی کلی تری را شامل می شد  ولی کد اقتصادی جدید با توجه به اطلاعات لازم جهت ثبت نام در سامانه مالیاتی طبقه بندی تخصصی تری در رابطه با فعالان اقتصادی را دارا بوده، ضمن اینکه کاملاً فراگیر می باشد.
برچسب ها:
جدید ترین خبر ها
جدید ترین مطالب مالی و حسابرسی
جدید ترین سوالات مالی و مالیاتی
موسسه حسابرسی حساب نگر متین(حسابداران رسمی)

موسسه حسابرسی حساب نگر متین با  سالها تجربه درزمینه حسابرسی وخدمات مالی  ودارا بودن حسابرسان کارآزموده ،زمنیه مناسبی را جهت ایجاد یک سیستم مالی و حسابداری و حسابرسی منظم و دقیق ، جهت شرکت ها و موسسات خصوصی و دولتی فراهم آورده است .شرکت حساب نگر متین همواره درچارچوب اصول وموازین حرفه ای جهت ارائه خدمات  مورد نیاز  کارفرمایان گرامی کوشیده و میکوشد .امید است خدمات صادقانه ما همواره باعث پیشرفت و رضایت هر چه بیشتر کارفرمایان گرامی گردد.

جهت مشاوره رایگان مالی و مالیاتی با ما تماس حاصل فرمایید . 

ساعات کاری همه روزه از ساعت 9 صبح الی 19 غیر از پنج شنبه و ایام تعطیل می باشد.