موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت حساب نگر متین (حسابداران رسمی) | رهنمودی بر مدیریت حرفه برای موسسه های حسابرسی کوچک و متوسط

21 /03 /1397
مدیر سایت
مقالات حسابرسی
1993

رهنمودی بر مدیریت حرفه برای موسسه های حسابرسی کوچک و متوسط

رهنمودی بر مدیریت حرفه برای موسسه های حسابرسی کوچک و متوسط


فدراسیون بین المللی حسابداران(IFAC) به تازگی چاپ چهارم رهنمودی بر مدیریت حرفه برای موسسه های حسابرسی کوچک ومتوسط (SMPs) را منتشر کرده است.

چاپ اول این رهنمود که در سال2010 منتشر شد، رهنمود جامعی برای موسسه های حسابرسی کوچک ومتوسط ارائه کرد تا به آنها در انجام خدمات حرفه ای با کارایی بیشتر در بازار جهانی خدمات حرفه ای کمک کند، که دارای پیچیدگی فزاینده و شرایط رقابتی است. چاپ چهارم به هشت مجموعه آموزشی جداگانه شامل مجموعه جدیدی در زمینه «استفاده از اهرم فناوری»، ساماندهی شده است. این رهنمود تجدیدنظر شده، گستره جامعی از موضوعها شامل موارد زیر را دربرمی گیرد:
• برنامه ریزی راهبردی؛
• مدیریت کارکنان؛
• مدیریت ارتباط با مشتری؛
• مدیریت ریسک؛ و
• برنامه جانشین پروری.
مجموعه جدید استفاده اهرمی از فناوری، به این موضوع می پردازد که  پیشرفتهای صورت گرفته در زمینه فناوری، چگونه به طور بنیادی نحوه عملکرد سازمان را تغییر می دهد و اهمیت سازگاری موسسه های حسابرسی کوچک ومتوسط برای ارائه خدمات به مشتریان با استفاده از فناوری را نشان می دهد.
این بخش موضوعهایی نظیر توسعه راهبرد فناوری، گزینه های سخت افزاری و نرم افزاری، ریسکهای فناوری، فناوریهای جدید و نوپدید و استفاده اهرمی از فناوری برای نوتوری در عملکرد را دربر می گیرد.
برای مطالعه چاپ چهارم این رهنمود اینجا کلیک کنید.
برچسب ها:
جدید ترین مقالات حسابرسی
جدید ترین خبر ها
جدید ترین مطالب حسابرسی
جدید ترین سوالات مالی و حسابرسی
موسسه حسابرسی حساب نگر متین(حسابداران رسمی)

موسسه حسابرسی حساب نگر متین با  سالها تجربه درزمینه حسابرسی وخدمات مالی  ودارا بودن حسابرسان کارآزموده ،زمنیه مناسبی را جهت ایجاد یک سیستم مالی و حسابداری و حسابرسی منظم و دقیق ، جهت شرکت ها و موسسات خصوصی و دولتی فراهم آورده است .شرکت حساب نگر متین همواره درچارچوب اصول وموازین حرفه ای جهت ارائه خدمات  مورد نیاز  کارفرمایان گرامی کوشیده و میکوشد .امید است خدمات صادقانه ما همواره باعث پیشرفت و رضایت هر چه بیشتر کارفرمایان گرامی گردد.

جهت مشاوره رایگان مالی و مالیاتی با ما تماس حاصل فرمایید . 

ساعات کاری همه روزه از ساعت 9 صبح الی 19 غیر از پنج شنبه و ایام تعطیل می باشد.